سوالات متداول

فرآیند ثبت نام در دوره ها

در حال حاضر پرداخت هزینه دوره ها به 3 روش زیر امکان پذیر است:

1. پرداخت از طریق درگاه بانکی و فعال شدن آنی دسترسی شما به محتوای دوره

2. پرداخت از طریق روش کارت به کارت و ثبت شماره پیگیری پرداخت در سایت

3. استفاده از اعتبار کیف پول برای پرداخت هزینه دوره

دقت کنید که در صورت استفاده از روش پرداخت کارت به کارت، پس از ثبت کد پیگیری پرداخت خود در سایت برای دسترسی به محتوا دوره باید تا تایید شدن صحت پرداخت شما توسط تیم پشتیبانی صبر کنید. پس از تایید صحت پرداخت توسط تیم پشتیبانی لینک دسترسی به دوره برای شما از طریق پیامک ارسال می شود.

محتوای دوره ها

دسترسی شما به ویدیو ها از طریق نرم افزار اسپات پلیر ( Spot Player ) انجام می شود. اسپات پلیر پلتفرمی برای ناشران است که حق کپی رایت را رعایت می کند و از انتشار غیرقانونی محتوای ناشران جلوگیری می کند.

پس از ثبت نام، یک کد لایسنس اختصاصی برای شما ساخته می شود که می توانید با استفاده از آن به محتوای دوره خود دسترسی داشته باشید.

اسپات پلیر ( Spot Player ) یک نرم افزار ایرانی است که برای ناشران امکان منتشر کردن محتوای ویدیویی خود تحت قوانین کپی رایت را فراهم می کند. اسپات پلیر از نشر غیرقانونی محتوای ناشر جلوگیری می کند و حقوق ناشر و استفاده کننده را حفظ می کند.

مراحل نصب، ورود و استفاده از اسپات پلیر پس از ثبت نام در پنل کاربری در دسترس است.

لایسنس به کد اختصاصی شما برای دسترسی به محتوا دوره ها در فضای اسپات پلیر گفته می شود. با استفاده از لایسنس اختصاصی خودتان می توانید به دوره های خریداری شده خودتان دسترسی مادام العمر داشته باشید و به راحتی از دوره ها بهره مند شوید.

پس از ثبت نام و خریداری دوره، کد لایسنس شما از طریق پنل کاربری در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید هر موقع که خواستید به آن دسترسی داشته باشید.

خیر. پس از ثبت نام در دوره یک کد اختصاصی لایسنس به شما اختصاص داده می شود که به شما امکان دسترسی مادام العمر به محتوای دوره را می دهد.

اگر کد لایسنس اختصاصی خود را گم کرده اید یا دستگاه خود را تعویض کرده اید و یا به هر دلیلی دسترسی به لایسنس قبلی خود را از دست داده اید، تنها کافیست این مورد را از طریق تیکت به بخش پشتیبانی اطلاع داده تا این مورد توسط تیم پشتیبانی بررسی و حل شود.

اسپات پلیر را می توانید در پلتفرم های ویندوز، مک و اندروید نصب کنید. اگر از سیستم عامل های دیگر مثل لینوکس و یا ios استفاده می کنید، لازم است بعد از ثبت نام در دوره این موضوع را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید تا راه های جایگزین به شما معرفی شوند.

پشتیبانی دوره ها

پس از ثبت نام در دوره، پلن 6 ماهه پایه پشتیبانی برای شما فعال می شود و می توانید به مدت 6 ماه از پشتیبانی رایگان کدینگ یار بهره مند شوید. برای ارتباط با پشتیبانی تنها کافیست از پنل کاربری خود اقدام به ارسال تیکت کنید و مشکل خود را شرح دهید تا توسط تیم پشتیبانی بررسی شود.

پس از اتمام پلن رایگان پشتیبانی، در صورت عدم تمایل به تمدید پلن پشتیبانی خود همچنان می توانید اقدام به ارسال تیکت کنید منتها با این تفاوت که مدت زمان پاسخگویی تیکت شما بیشتر می شود.

به زودی پلن های جدید پشتیبانی در دسترس قرار می گیرند که از مهم ترین آنها می توان به پشتیبانی اختصاصی VIP اشاره کرد. در این پلن پشتیبانی شما با تهیه و پرداخت هزینه این پلن، می توانید به بالاترین سطح پشتیبانی دسترسی داشته باشید.

در پلن پایه پشتیبانی که به صورت پیشفرض برای دانشجویان به مدت 6 ماه فعال می شود، تیم پشتیبانی به تیکت های شما از شنبه تا پنج شنبه و از ساعت 9 صبح تا 6 عصر پاسخ می دهند. زمان پاسخگویی به طور عادی کمتر از یک روز است.

تیکت به درخواست شما برای ارتباط با تیم پشتیبانی گفته می شود که در آن می توانید در قالب متن مشکل خود را شرح دهید تا توسط تیم پشتیبانی بررسی شود. همچنین امکان ارسال فایل و محتوای تصویری نیز فراهم است.

برای ارسال تیکت کافیست از داخل پنل کاربری خود به بخش تیکت رفته و اقدام به ساخت یک تیکت جدید کنید.

به محض پاسخ داده شدن تیکت شما توسط پشتیبان، این امر توسط پیامک به شما اطلاع داده می شود.

در صورت نیاز بله. در صورتی که تیکت شما نیاز به بررسی و پاسخ توسط مدرس دوره را داشت، این مورد به ایشان ارجاع شده و در اولین فرصت پاسخ خود را از مدرس دوره دریافت می کنید.

تماس با ما

اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید، با ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال تیکت

شما همچنین می توانید مشکل خود را در یک تیکت مطرح کنید.